Yazlık Büyük Beden Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Olmalı?

Yazlık Büyük Beden Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Olmalı?
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.689 kez okundu.

Büyük bedene sahip tesettürlü kadınlar yaz kombinlerinde daha fazla parça kullanarak rahat bir şekilde fazlalıklarını saklayabilirler. Yaz mevsiminde giyilen kıyafetler daha ince formlu olduğu için zayıf görünme olasılıkları daha fazladır. Keten kumaşların yanı sıra giyilen penye kumaşlı parçalar her zaman zarif görünmenizi sağlar. Kıyafetlerin kumaşı ne kadar kalınsa kilolu görünme olasılığınız o kadar fazladır.

Yazlık giyimde büyük bedene sahip olan kadınlar bol ve salaş parçalar giyerek günlük kombinler elde edebilirler. Bu parçaların arasında yer alan pantolon etekler penye kumaşları ile sizi rahat ettirdikleri gibi daha zayıf gösterirler. Enine çizgili kıyafetler yerine boyuna çizgili kıyafetler seçmek sizi her zaman daha zayıf gösterecektir.

Yazlık kıyafetler içinde yer alan keten kumaşa sahip olan parçalar ceketlerde ve daha çok gömleklerde kullanılır. Sizi terletmeden şık gösteren bu kıyafetler açık renkleriyle zayıf görünmeniza yardım ederler.

Mevsim ne olursa olsun desensiz parçalar seçmeniz sizi daha narin gösterir. Büyük grafik desenler ve büyük çiçekli desenlerden kaçınmanız gerek. Düz renkleri tercih etmenin yanı sıra; koyu renklerden yardım almalısınız. Vücudunuza tamamen oturan kıyafetlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca tamamen salaş görünüm veren kıyafetlerde size uygun değildir. Orta bir genişlikte olan kıyafetler kilolarınızı başarılı şekilde saklayacaktır.

Kilolu bayanlar yaz mevsiminde daha ince görünmek için topuklu ayakkabılara yönelmelidir. Düz ayakkabılar boyunuzu kısa göstereceği için kilolu görünmenize neden olur. Bunun için zarif ve topuklu ayakkabılardan yararlanmalısınız. Çok abartılı olan takılardan mümkün olduğu kadar uzak durmalısınız. Büyük bir hacime sahip olan takılar sizi daha kilolu gösterir. Bunun için ince ve zarif çizgilerden oluşan takıları tercih etmelisiniz. Koyu renk eşarplar yerine daha renkli ve desenli eşarpları tercih edebilirsiniz.
Tek renk giyinmek sizi her zaman daha zayıf gösterir. Bunun için penye bir etek giyebilir. Aynı renkten üzerinize bir gömlek tercih edebilirsiniz. Eşarp seçimini de aynı renk tonundan yaparsanız çok daha zayıf görünebilirsiniz. Tek renk seçimi zayıf görünmek için ilk kuraldır.

Bir önceki yazımız olan Tesettur Giyimde Şık Deri Kombinleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde deri ceket modelleri tesettur, deri kombinleri tesettur ve tesettur deri modeller 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git