Tugba Ferace Koleksiyonu Yeni Sezon 2016

Tugba Ferace Koleksiyonu Yeni Sezon 2016
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.271 kez okundu.

Tuğba tesettür giyimde ferace koleksiyonlarında görülen renkler ve tasarımlar orta yaşlara olduğu gibi genç kadınlara da hitap ediyor. Tuğba ferace koleksiyonunda daha çok nakışlı modeller ve omuz detaylı modeller kullanılmış. Feracelerin bel kısımlarında bulunan nakış detaylar ve kalın kemer detaylar koyu renk feraceleri hareketli bir şekle büründürüyor. Feracelerde görülen iki renkli detaylarda oldukça estetik. Ön tarafta yer alan açık renkler arka tarafta ve kol kısımlarında daha koyu renklerden elde edilen tasarımlardan oluşuyor. Bu tio ferace modellerinde ön fermuar detaylı olan tasarımlarda bulunuyor. Ön fermuarlı feracelerde siyah renk tasarımlarda biye ile şekli belirlenmiş feraceler yer alıyor. Siyah feracelerde yer alan bordo biye detaylar iki renk ferace kullanmak isteyen kadınlar için oldukça ideal.

Tuğba ferace koleksiyonu yeni sezon ürünlerinde yakaları işlemeli olan modellerde yer alıyor. Zımba veya taş işlemeli olan yakalar bebe yaka türünden oluştuğu için işlemeler kendini daha çok belli ediyor. Tasarımlarda cepli detaylara sahip olan feracelere de rastlamak mümkün. Üst kısımda her iki tarafta yer alan cepli detaylar feracelere ayrı bir görünüm kazandırıyor. Kadınların severek kullanacakları feracelerden biride; geniş ve dökümlü kol detayına sahip olan feraceler. Uzun kollu feracelerin üst kol kısmından aşağı doğru inen geniş kol ayrıntısı bu modellere daha fazla görsellik kazandırıyor. Ferace türlerinde fermuar detaylı ceplere sahip olan ve ön fermuar ayrıntılarından oluşan siyah feraceler sevilerek kullanılacak tasarımları oluşturuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Aker Pardesu & Ferace Koleksiyonu Yeni Sezon 2016 başlıklı makalemizde ferace modelleri 2016, genc pardesu modelleri ve kisa pardesu modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git