Tozlu Tesettur Esofman Modelleri Yeni Sezon 2016

Tozlu Tesettur Esofman Modelleri Yeni Sezon 2016
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.053 kez okundu.

Tesettürlü kadınların giydikleri eşofman modelleri daha çok uzun eşofman tiplerinden meydana gelir. Tozlu giyim eşofman türlerinde ikili eşofman takımları en çok kullanılan modellerden biridir. Gri, siyah, kırmızı ve beyaz gibi renkler eşofmanlarda sıklıkla kullanılır. İkili eşofman takımlarında kapşonlu eşofman takımları bel büzgülü modelleri ile kadınların üzerine süsler. İkili eşofman takımlarında üst kısmı çizgili olan eşofmanlar da bulunmaktadır. Bu eşofman türlerinde siyah ve kırmızı en çok tercih edilen iki renkten biridir. Tesettürlü kadınların severek kullandıkları eşofman takımlarından biri de üst tarafta ceplere sahip olan eşofman takımlarıdır. Her iki tarafta da cep yer alan bu eşofman takımları önden fermuarlı ve siyah renkleriyle sade eşofman takımlarıdan biridir.

Tozlu Giyim yeni sezon eşofmanları arasında değişik renkte eşofman takımları da yer alır. Özellikle de saks mavisi kapşonlu bel büzgülü eşofman takımları içi kareli astar modelleri ile son derece şık görünen eşofmanlar arasındadır. Bu tip eşofmanlar da aynı zamanda arma detaylarına da rastlanır. Saks mavisi içi astarlı eşofman takımlarında etek kısmı A formunda olan eşofmanlardan oluşmaktadır. Üst kısmı diğer modellere göre biraz daha kısa olan eşofmanlarda bulunur. Bu takımlarda gri ve kırmızı gibi zıt renkler bir arada kullanılmıştır. Bu renklerin içinde kimi zaman beyaz rengi de kullanılır.

Bir önceki yazımız olan Orta Yaş Tesettürlü Bayanlar Nasıl Giyinmeli? başlıklı makalemizde orta yas tesettur abiyeler, orta yas tesettur elbiseler ve orta yas tesettur giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git