Tozlu Giyim Yeni Sezon Abiye Çanta Modelleri 2016

Tozlu Giyim Yeni Sezon Abiye Çanta Modelleri 2016
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.536 kez okundu.

Tozlu giyim abiye çanta modelleri yeni sezonda da oldukça ilgi çekici modellerden oluşuyor. Çantalar da görünen parlak desenler ayrıca şık halleriyle de kadınların oldukça seveceği abiye çanta modelleri arasında yer alıyor.

Tozlu Giyim yeni sezonda abiye çantalarında daha küçük formlu çantalar tasarlamış. Kadınların abiye kıyafetler ile birlikte kullanabileceği küçük çantalar kırmızı siyah ve gümüş renkleri ile dikkat çekici görünüyor. Siyah renkli abiye kıyafetlerinizle birlikte siyah abiye mat renkli veya simli çantaları Tozlu Giyim kataloğunda bulabilirsiniz. Abiye çantalar da görülen ve çantaların üst kısmında bulunan açma aparatları da oldukça şık görünüyor. Kırmızı ve siyah çantalarda altın rengi apararlar yer alıyor. Abiye çantaların bazı modelleri ise kare formlu küçük çantalardan meydana geliyor. Abiye çantalar da küçük formlu çantaları seviyorsanız bu çantalar oldukça işinize yarayacak.

Kare kutu görünümlü çantaların yanı sıra ince uzun abiye çantalar da mevcut. Bu çantaları gold zincirli askı detayları ile daha kolay taşıyabileceksiniz. Tozlu giyimin abiye çanta modelleri daha çok gösterişli fakat şık modellerden oluşuyor. Çantalar da hiçbir zaman rüküş bir detay yok. Kıyafetlerinizin göz alıcı şekline göre düzenlenen abiye çantalar 2016 yılında en sık kullanılan çantaları arasında yer alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git