Tesettürlü Farklı Tarz Gelinlik Modelleri 2016

Tesettürlü Farklı Tarz Gelinlik Modelleri 2016
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.481 kez okundu.

Gelinlik, kadınlar için en değerli ve en önemli kıyafetlerdir. Özellikle hayatlarında sadece birkez giymek isteyecekleri gelinliği seçer iken pek çok ayrıntıya dikkat eden bayanlar için birbirinden güzel ve farklı gelinlik modelleri moda evlerinde yer alıyor. Açık bayanlar için gelinlik seçimi kapalı bayanlara oran ile daha kolay olur iken aradıkları ve istedikleri tüm modelleri rahatlık ile bulabilmekte. Ancak kapalı bayanlar için her kıyafette olan zorluk gelinlik seçiminde ikiye katlanmakta. Hem tesettürlü gelinlik modellerinin az sayıda olması, hemde model azlığı kadınların istedikleri gibi bir gelinliğe sahip olmamasına neden olmakta.

2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı bayanlar için gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen ürün şüphesiz ki uzun kollu ve boğazlı kabarık gelinlikler oluyor. Gelin başı ve duvak ile daha güzel bir görünüm sunacak olan kabarık gelinlik modellerini sade çeşitlerden yana seçmek ise artık eski trendler arasında yer almakta. Kapalı kadınların 2016 tesettürlü gelinlik modelleri arasında tercih etmeleri gereken ilk ürün dantel işlemeler ve taş işlemelere sahip olan kabarık gelinlikler olmalıdır.

2016 kapalı gelinlik modelleri arasında dikkat çekici özelliği ve muhafazakar kesime hitap ettiği için ilgi görmekte olan kabarık gelinlik modelleri aynı zamanda uygun fiyatları ile de tesettürlü bayanların ilgisini çekecek.

2016 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Eğer tesettürlü olmanıza rağmen istediğiniz gibi bir gelinlik bulamıyorsanız açık bayanlar için hazırlanan gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. Vücudunuzu sıkmayacak ve içerisinde rahat edeceğiniz gelinliklere sonradan yaptıracağınız kol ve diğer aksesuarlar ile daha kolay bir şekilde gelinliğe sahip olabilirsiniz. Diğer gelinliklere göz atarak seçip kendinize özel olarak hazırlatabileceğiniz kol ve yaka bölümleri maaliyet olarak diğer gelinliklere göre biraz çoğalırken yine de özel tasarım bir gelinlik yaptırmak yerine tercih edilebilir bir yöntem.

2016 tesettürlü gelinlik modellerinin üzerinde yer alacak olan dantel ve taş işlemeler ile daha modern ve estetik bir görünüm yakalayabileceksiniz. Şimdilerde yeni trendler olan kollarında taş detaylarına sahip olan gelinlikler kapalı bayanlar için tercih edilebilir modellerden oluyor.

Bir önceki yazımız olan Kapalı Abiyeler Yeni Sezon 2016 - 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2017 ve kapalı abiye elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git