Tesettür Gelinlik Tasarımları Yeni Sezon 2016 Modelleri

Tesettür Gelinlik Tasarımları Yeni Sezon 2016 Modelleri
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.816 kez okundu.

Genç kızların düğünleri yaklaştıkça duydukları heyecan gelinlik seçme aşamasında da onları yalnız bırakmaz. Yeni sezon tesettür gelinlik modellerinde dantellerin, güpür detayların ve inci gibi zarif aksesuarların sıklıkla kullanıldıklarının söyleyebiliriz.

Tesettür genç kızlar bu yılda romantik gelinlik modelleri ile şık olma yolunda emin adımlarla ilerleyecekler. Tesettürlü genç kızlar için yeni sezon gelinlik modelleri arasında; Fransız dantelinden oluşturulan gelinlik modelleri geliyor. Baştan başa dantelle hareketlendirilmiş bu gelinlikler yeni sezonun en iddialı gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Kollarda, beden kısmında ve hatta kuyrukta bile kullanılan Fransız danteller genç kızları son derece romantik gösteriyor. Bunun yanında; etek kısmı tamamen kabarık olan prenses tesettür gelinlik modelleri de yeni yılda oldukça popüler olacak. Taşlarla bezenmiş olan tesettür gelinlik modellerinde üst kısımlarda yer alan taşlar romantik duruşunuzu bozmadan şık görünmenizi sağlayacak gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

Yeni sezon tesettür gelinlik modelleri arasında yer alan kuyruklu gelinlik modelleri güpür detaylardan meydana gelen gelinlik modellerini kapsıyor. Kuyruklu gelinlik modelleri ile birlikte adeta prensesleri andıran bir görüntüye sahip olacaksınız. Taşlar, pullar, dantel ayrıntılar ve inci detaylar yeni sezonda tesettür gelinlik modelleri içinde en sık kullanılan ayrıntıların başında yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Orta Yaş Tesettürlü Bayanlar Nasıl Giyinmeli? başlıklı makalemizde orta yas tesettur abiyeler, orta yas tesettur elbiseler ve orta yas tesettur giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git