Tesettür Etek Ceket Kombin Önerileri 2017

Tesettür Etek Ceket Kombin Önerileri 2017
14 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 4.971 kez okundu.

Tesettür giyimde en çok giyilen kıyafetlerin arasında etekler ve ceketler gelir. Bu nedenle etek ve ceket uyumunu iyi bir şekilde ayarlayarak güzel bir kombin elde etmelisiniz.

Düz renk etekler üzerine her zaman kontrast renk ceket yada eteğin tonlarında bir ceket tercih etmelisiniz. Lacivert kloş bir etek üzerine beyaz bir ceket tercih edip kıyafetinizi renk uyumuna göre ayarlayabilirsiniz. Kahverengi tonlarında bir etek tercih ettiyseniz krem rengi ceket eteğinizle oldukça uyumlu olacaktır. Tercih ettiğiniz etek ceket renkleriyle uyumlu olarak çanta ve ayakkabı seçimine de dikkat etmelisiniz.

Şık davetler için etek ve ceket tercihinde kolları geniş etekleri fırfırlı olan ceketleri tercih edebilirsiniz. Bu ceketler genellikle yakasız olup şık davetlere uygundur. Altına giyeceğiniz etek genç kesim olabileceği gibi dar kesim etek türlerinden de olabilir. Önemli olan renk uyumunu bir arada yakalayabilmektir.

Etek ve ceket seçimlerinde bambaşka tercihler yapmak istiyorsanız yerlere kadar uzanan pembe eteğinizle leopar bir ceketi kombinleyebilirsiniz. Bu kombin daha çok akşam davetlerinde giyilebilecek bir kombindir. Anlatılan kombinde belinize gold renkli bir kemer takarak bu kombini tamamlayabilirsiniz. Tesettür etek ceket kombinlerinde belinize taktığınız kemerle aynı renkten meydana gelen bir çanta kullanmak yada ayakkabı giymek kombininizi başarılı bir şekilde tamamlayacaktır. Bunun için renklerin sesine kulak vermeniz gerekmektedir. Zıt renkler etek ceket kombinlerinde kullanılırsa şıklık ön plana çıkacaktır.

Tesettür etek ceket kombinlerinde aynı zamanda beli kısa olan ceketlerde kullanılmaktadır. Bu ceketlerin uzun belli eteklerle kullanılması uygundur. Ceketiniz biraz daha uzunsa eteğin hafif şekilde kısa olmasında herhangi bir sakınca yoktur. Yani etek ve ceket boyu iyi bir şekilde ayarlandığında kombininiz daha şık görünür.

Bir önceki yazımız olan Düğün İçin 5 Farklı Tip Tesettür Elbise Önerisi 2017 başlıklı makalemizde düğün elbiseleri tesettür 2017, düğün kıyafetleri tesettür 2017 ve tesettür düğün elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git