Tesettür En Farklı 5 Kloş Etek Kombinleri 2016

Tesettür En Farklı 5 Kloş Etek Kombinleri 2016
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.524 kez okundu.

Tesettür giyimde en sık tercih edilen etek çeşitlerinden biri de; kloş etek çeşitleridir. Kloş etekler kendi aralarında; pileli, desenli ve kabarık etek tüpleri olmak üzere çeşitlere ayrılırlar. Kloş etekler bilekte biten modelleri ile boyunuzu daha uzun gösteren tasarımlardan meydana gelirler.

Tesettür etekler arasındaki kloş etek modellerinden olan pileli kloş etek modelleri gömleklerle bir arada kullanılır. Detaylı gömlekler bu eteklerin en iyi tamamlayıcılarından biridir. Kloş eteklerle beraber gömlek giyerken gömleği eteğin içine sokarak kullanmanız gerekir. Belde kemer detayı kullanılammalıdır. Çünkü etek oldukça hareketlidir. Eteğin renginde olan ayakkabılar pileli kloş etekleri daha hoş gösterir.

Kloş etek modellerinden biri de; desenli kloş eteklerdir. Desenli eteklere yine dar bluzler ve gömlekler yakışmaktadır. Desenli eteğinizle beraber düz renk üst tercihi yaparak şık görünebilirsiniz. Gömleğinizde hiç bir detay olmamasına özen gösterin. Etek rengi ve deseni nedeni ile karışık bir görünüm yarattığı için üst giyim düz renk olmalıdır. Etek belinde tek renk kemerler kullanılabilir. Ayakkabı rengi olarak üzerinize giydiğiniz kıyafetin rengi ile aynı olan ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Yeni sezonda prensesleri andıran kabarık detaylı kloş eteklerde sıklıkla kullanılan eteklerden biri olacak. Kabarık etekleri kombinlerken çiçek desenlerine sahip olan yada grafik desenli gömlekleri kullanabilirsiniz. Fiyonk detaylı kabarık kloş etekler günlük giyim için daha uygundur. Kloş etekler yeri ve zamanına göre değerlendirildiğinde daha şık kombinler elde edilir. Kloş eteklerle beraber kullanılan aksesuarlarda önemlidir. Kullanılan çantalar her zaman küçük boyutta tercih edilmelidir. Büyük boyutlu çantalar kloş eteklerle bir arada kullanılmaz.

Aksesuar seçiminde kullanılan kolyeler ve yüzüklerde zarif ölçiğlerde olmalıdır. Kullanılan küçük ebatlı takılar kloş eteğin havasını tamamlar. Bunun için eteklerinizle beraber her zaman zarif ayrıntılara sahip olan takıları seçmelisiniz. Eşarp tercihi ise üzerinize giydiğiniz kıyafete uyumlu şekilde seçilmelidir. Tek renk üstler için eşarp tercihi desenli ve püsküllü modellerden yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettur Giyimde Şık Deri Kombinleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde deri ceket modelleri tesettur, deri kombinleri tesettur ve tesettur deri modeller 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git