Tesettür Abiye Kombinleri Stil Tavsiyeleri

Tesettür Abiye Kombinleri Stil Tavsiyeleri
28 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.785 kez okundu.

Tesettür abiye kombinleri bazen tek parçadan bazen de ikili parçalardan meydana gelir. Alt tarafta kloş kumaş etekler üst tarafta işlemeli gömlekler abiye kıyafetlerde ikili parçalardan oluşan tasarımlardır.

Tesettür abiye kıyafetlerle başarılı bir şekilde kombin yapmak için renklerin uyumuna dikkat etmelisiniz. Uçuk pembe bir abiye kıyafet tercih ettiğinizde belinize gold renklerden oluşan ince bir kemer takabilirsiniz. Başınıza pembe renk tonlarında parlak dokudan oluşan bir eşarp takabilirsiniz. Abiye kıyafetinize eşlik etmesi bakımından ayakkabı olarak gold renkli ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Koyu yeşil renklerden meydana gelen kiloş etekli bir abiye eteği gold renkli işlemeli bir üst parçasıyla bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Taş işlemeli gold renkli üst parça burada kombininizi tamamlayan star parçalardan biridir Eşarp rengi olarak abiye eteğinizin aynı renk tonundan oluşan eşarp kullanabilirsiniz. Çanta seçiminde ise; gold renkli ufak bir abiye çanta kullanabilirsiniz. Bu kombinde eteklerin uç kısmı oldukça uzun olmalı ve yerlerde sürünmelidir.

Beyaz balık etek tarzında olan elbiselerde üst kısım tamamen dantelle birlikte hareketli hale getirilmiştir. Bu tip elbiselerde de etekler olabildiğince uzun ve ayakları kapatır niteliktedir. Beyaz abiye bir elbise tercih ettiğinizde eşarp olarak öne çıkan dikkat çekici renkler seçmelisiniz. Beyaz abiye elbiseler için beyaz eşarp uygun değildir. Kiremit rengi yada tarçın rengi gibi renk tonları tercih etmelisiniz. Abiye çanta rengi ise yine eşarp rengi ile aynı tonlarda tamamlanmalıdır.

Tesettür abiye kombinleri içinde sıklıkla kullanılan abiye kıyafetlerden biri de; etek kısmı kabarık olan abiye kıyafetlerdir. Bu şekilde olan abiye kıyafetler genellikle senenin popüler renklerinden meydana gelir. Abiye kıyafetle aynı renk tonlarında olan ayakkabıların giyilmesi daha uygundur.

Tamamen şifon kumaşlardan meydana gelen ve romantik görünüme sahip olan abiye kıyafetlerde vardır. Kol ağızları dar olan bu elbiselerde kollar ve etek kısmı sade görünümlü göğüs bölgesinde çeşitli işlemeler vardır. Abiye kıyafetiniz şifondan oluşuyorsa altına daha kısa topuklardan oluşan zarif görünümlü bir ayakkabı giymelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettur Giyimde Şık Deri Kombinleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde deri ceket modelleri tesettur, deri kombinleri tesettur ve tesettur deri modeller 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git