Sefamerve Mont Modelleri 2016

Sefamerve Mont Modelleri 2016
14 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 3.748 kez okundu.

Sefamerve 2016 yeni sezon mont modelleri arasında ilk dikkati çeken kapitone yüzeyli mont tasarımları. Bordo ve lacivert renkleriyle öne çıkan mont modelleri uzun ve kısa tasarımlarıyla her beğeni için farklı şekilde tasarlanmış.

Sefamerve mont modelleri içinde şişme mont modelleri de bulunuyor. Taş rengi ve haki yeşil gibi renkleriyle öne çıkan şişme mont modelleri dizlere dek uzanan modelleriyle kış günlerinde sıcak kalmanızı sağlayacak.

Sefamerve koleksiyonunda deri mont modelleri de bulunuyor. Siyah ve kahverenginden oluşan deri mont modelleri belde biten tasarımlarıyla diğer koleksiyonlarda olduğu gibi ön plana çıkıyor. Deri montlar arasında sadece kısa mont modelleri bulunmuyor. Uzun deri ceketlerde tesettürlü giyime oldukça uygun. Kapalı giyim için uygun olan uzun deri montlarda kahverengi ve siyah renkler öne çıkıyor.

Koleksiyonda yer alan montlarda renkler kış mevsimine uygun olarak tasarlanmış. Mont modellerinde en çok kullanılan renklerden biri kış renginin ana rengi olan siyah. Siyah montlar her modelde kullanılarak asil kadının simgesi haline getirilmiş. Spor mont modellerinde bile başarıyla kullanılan siyah renk dışında; taba rengi, bordo ve kırmızı renkler kullanılmış. Montlarda kış mevsiminde açık renkler kullanmak pek rağbet görmese de; Sefamerve koleksiyonu yeni sezonda krem rengi gibi renklerde kullanılmıştır. Kapitone desenli montlarda daha sık kullanılan krem rengi duruşuyla spor bir hava veriyor.

Taba, kahverengi ve siyah renklerden meydana gelen deri mont koleksiyonunda alışılageldik renklerin dışına çıkılmamış. Belinde kemer detayları bulunan uzun montlar hareketli detaylarının yanı sıra üşümenizin önüne geçecek ayrıntılardan oluşuyor. İçi yün olan ve dış tarafta da sizi soğuğa karşı koruyan yüzeylerden meydana gelen Sefamerve montları 2016 sezonunda da tesettürlü kadınların gözdesi olacak tasarımlardan oluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Modası Kış Giyim Trendleri 2016-2017 başlıklı makalemizde genç tesettür kombinleri 2017, kış kombinleri tesettür ve tesettür kış modası 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git