Modahira Tesettür Yazlık Elbise Modelleri Yeni Sezon 2016

Modahira Tesettür Yazlık Elbise Modelleri Yeni Sezon 2016
16 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.345 kez okundu.

Detayları sizi son derece şık gösterecek olan Modahira tesettür elbiseleri içinde pileli detaylara sahip olan elbiseler gözalıcı halleriyle tercih edilir markalardan biri olacak. Kol kısımları pileli olan elbiselerin yanı sıra; yakaları leopar detaylı olan elbiselerde bulunuyor.

Düğme detaylı elbiselerinde yer aldığı koleksiyonda yakma desenli elbiselerde yer alıyor. Omuz detay seven kadınlar için omuz kısımları fırfırlı olan elbiseler bir adım öne çıkmanızı sağlayacak. Deri işlemeli elbiselerinde yer aldığı koleksiyonda saks mavisi ve gold detaylardan meydana gelen deri işlemeli elbiseler kollarında düğme detayları ile daha hoş görünüyor. Düz renklerden meydana gelen elbiseler haricinde kareli desenlerden oluşan elbiselerde son derece hoş görünüyor. Siyah ve beyaz renklerden meydana gelen kareli elbiseler spor giyim seven kadınlar için oldukça uygun. Kolları pileli olan elbiseler arasında bebe yaka detayına sahip elbiselerde bulunuyor. Nar çiçeği gibi renklerden meydana gelen bebe yakalı elbiseler özel günler için şık olmanızı kolaylaştıracak.

Lazer kesim pelerinli elbiselerde açık mavi gibi renkler kullanılarak kesimlerin detayları daha fazla ortaya çıkarılıyor. Pelerin elbiseleri günlük olarak değil özel günler için kullanabilirsiniz. Yağ yeşilinden meydana gelen jile elbiselerde aynı zamanda pastel renklerde yer alıyor. Leopar desenden ve düz renklerden oluşan iki renkli elbiseler Modahira kataloğunun öne çıkan yazlık elbise modellerini oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Tozlu Giyim ilkbahar Yaz Yeni Sezon Tesettür Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde tesettur dar paca pantolon modelleri, tesettur pantolon modelleri ve tesettur pantolonlar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git