Kayra Tesettür Etek & Pantolon Modelleri Yeni Sezon 2016

Kayra Tesettür Etek & Pantolon Modelleri Yeni Sezon 2016
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.298 kez okundu.

Kayra tesettür giyimde yer alan etek ve pantolon modelleri tesettür kadınların zevklerine uygun olarak tasarlanmış modellerden meydana geliyor. Etek ve pantolonlarda görülen detaylar arasında; bel kuşak pantolonlar ve belinde metal olan pantolon tipleri geliyor. Pantolonlarda metal kilit detayı sıklıkla kullanılmış.

Etek tasarımlarında ise daha çok; çan etekler, kamuflaj desenli etekler ve dantel işlemeli etekler en sık kullanılan etek modelleri arasında yer alıyor. Pantolon türleri arasında boyuna çizgili yazlık pantolonlarda bulunuyor. Pantolon türlerinde şalvar modelli olan pantolonlara da rastlamak mümkün. Üst tarafı hafif şekilde bol alt tarafa doğru daralan şalvar pantolonlarda bel kuşak detayı kadınların severek kullanacakları pantolon modellerini meydana getiriyor. Kayra tesettür etek modelleri arasında pul işlemeli eteklerde var. Pul işlemeli etek türlerinde mor ve siyah renkler sıklıkla kullanılmış. Bu renklerde daha fazla öne çıkan pul detaylarla nakışlı çiçek işlemeleri eteklerde estetik bir görüntü yaratıyor. Kayra tesettür etek pantolon modelleri yeni sezonda tamamen hiç bir koleksiyonda var olamayan ürünlerden oluşuyor. Beli metal tokalı pantolon tasarımları hiç bir koleksiyonda yer almamış ürünlerden biri. Farklılık arayan kadınların ilk tercihi olacak yeni sezon Kayra etek pantolon tasarımlarında yaz ve kış mevsimlerine uygun olarak giyilebilecek tasarımlar yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde En Güzel Etek Kombinleri Nasıl Yapılır 2016 başlıklı makalemizde tesettur etek gomlek kombin, tesettur etek kombinleri ve tesettur etek kombinleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git