Genç Tesettür Modasında Giyim Kombinleri 2016

Genç Tesettür Modasında Giyim Kombinleri 2016
20 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.336 kez okundu.

Genç tesettürde orta yaşlara göre çeşitli modeller kullanılmakta ve ilk çıkan modelleri giyme cesareti gösterdikleri için renkler daha canlıdır. Genç tesettürlü kadınlar 2016 yılı ile beraber kombinlerinde daha rahat görünmeyi tercih edecekler.

Genç tesettür modasında daha çok rahat kesimli parçalardan yardım alınır. Kot kumaşlar, serin tutan kumaş türlerinin yanında modeller genelde geniştir. Dar olan giyim kombinleri ise daha çok renkli modellerden seçilir. Tesettür giyimde kullanılan eşarp renkleri ise desenli olabileceği gibi kontrast renklerden de meydana gelmektedir. Açık ve canlı renkler genç tesettürde her zaman tercih edilen ayrıntılardan biridir. Spor ayakkabı günlük giyimde; topuklu ve kare topuk ayakkabılar ise özel günler için tercih edilir.

Yeni sezon genç tesettür giyimde jean pantolonların zirvede olduğunu söyleyebiliriz. Dar, streç ve geniş kesimli jean pantolonlar genç tesettürlülerin giymekten zevk aldığı kıyafetlerden biri olacak. Jean pantolonların her kıyafetle iyi bir şekilde bütünleşmesi giyim alanını daha fazla artırıyor. Jean pantolonlar artık sadece günlük değil özel günlerinde vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alıyor.

Genç tesettür giyimde kloş etekler yine popüler modellerden biri olacak. Özellikle uçuş uçuş olan şifon pileli etekler içinde genç kadınlar daha şık görünecek. Bunun yanında prenses etek modelinden meydana gelen kloş etek türleri de kabarık modelleri ile giyilen eteklerden biri olacak.

Tesettür giyimde tuniklerin yeri vazgeçilmezdir. Tunik kombini yapmak isteyen genç kadınlar tunikleri renkli halleriyle kullanmayı tercih edecekler. İnce bluzlerle tamamlanan tunik modelleri kombinlere eşlik eden ürünlerin başında yer alacak. Desenlerden oluşan tuniklerde çiçek desenli ve çizgili desenli tunikler kombinlerde dıklıkla kullanılacak.

Kombin yaparken daha çok renkli kıyafetleri kullanmayı seven genç kadınlar yeni sezonda daha şanslı. Her modelin daha renkli tasarımları da mevcut. Enerjik bir hava yansıtmak isteyen tesettürlü kadınlar sıklıkla renk zıtlığından oluşan kıyafetleri giyerek kombinleriyle kendilerini daha genç hissedecekler.

Bir önceki yazımız olan Tesettur Giyimde Şık Deri Kombinleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde deri ceket modelleri tesettur, deri kombinleri tesettur ve tesettur deri modeller 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git