Belle Belemir İlkbahar & Yaz Tesettur Etek Koleksiyonu 2016

Belle Belemir İlkbahar & Yaz Tesettur Etek Koleksiyonu 2016
3 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.641 kez okundu.

Belle Belemir etek koleksiyonunda yer alan tesettür eteklerde desenler ve renk uyumları şıklığınızı güçlendirecek detaylarla bir araya geliyor. Desenli eteklerde yer alan görseller daha çok birbirine zıt renklerden meydana geliyor.

Siyah ve beyaz çiçekli desenlerden meydana gelen etekler 37 liradan satılıyor. Etekler 36 beden ile 44 beden arasında satılarak her tip vücuda hitap eden modeller sunuyor. Etek çeşitleri içinde şifon eteklerde bulunuyor. Şifon etek çeşitlerinde mor ve turuncu gibi renkler birlikte kullanılmış. Şifon detaylı eteklerde fiyatlar 56 liradan başlıyor. Geometrik desenlerinde yer aldığı etek çeşitleri etnik giyim tarzına da uygun. Çizgili desenlerden meydana gelen etek modelleri ise; 57 liradan satışa sunulmuş. Etek türleri içinde yer alan manzara resimli etekler en dikkat çekici etek modelleri arasında. 33 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan manzara resimli etekler krem ve kahverengi gibi renklerden meydana geliyor.

Koleksiyonda yer alan etek çeşitleri içinde basma detaylı eteklerde yer alıyor. A kesim formuna sahip olan eteklerde midi etek boyları mevcut. 38 liradan satılan basma detaylı etek modelleri ise 44 bedene kadar satılan modelleri ile oldukça popüler. Aynı basma desenlerden meydana gelen uzun kalem etek modelleri de mevcut. Bu eteklerde dar kesim kullanıldığı için fiyatlar biraz daha farklı. 47 liradan satılan dar kalıp basma eteklerde de bedenler yine 44 bedene kadar uzanıyor.

Bir önceki yazımız olan Kayra Tesettür Pantolon Koleksiyonu Yeni Sezon 2016 başlıklı makalemizde 2016, dar paca pantolon modelleri ve etek pantolon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git