Armine 2016 Pardesü Koleksiyonu Yeni Sezon

Armine 2016 Pardesü Koleksiyonu Yeni Sezon
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.487 kez okundu.

Armine 2016 pardesü modelleri arasında yeni koleksiyonda cepli, kapişonlu ve belden bağcıklı olan modeller mevcut. Bu modellerde gri, kırmızı,lacivert ve daha pek çok renk çeşidi mevcut.

Armine yeni koleksiyon pardesü modelleri arasında; kot pardesü modelleri de bulunuyor. Bu modellerde belde yer alan kemerler yüksek bel kemerlerden meydana geliyor. Kot pardesülerde kullanılan deri detaylarda yeni sezonda deri ve kot detaylar bir arada kullanılmış. Gül kurusu, koyu bej ve siyah renkli olan pardesü modellerinde aynı zamanda geniş yakalı pardesü modelleri de yer alıyor. Kapişonlu olan pardesü türlerinde ise iç kısmında leopar desenli olan kapişonlu pardesüler yer alıyor. Alt kısmı asimetrik kesim olan pardesülerde yer alıyor. Alt kısmında oval formlar barındıran bu pardesüler daha çok pastel renklerden oluşuyor. Yaz günleri için ideal pardesü türlerini oluşturan bu modellerde büyük formlu düğmelerde yer alıyor. Belinde gold detaylı olan klasik kesimli pardesü modelleri de özel günlerin vazgeçilmez pardesü modelleri türleri içinde bulunuyor. Zarif detaylı bu kemerler pardesüleri daha da cazip hale getiriyor.

Armine yeni sezon pardesü türleri içinde; yakaları işli olan pardesü türleri de bulunuyor. Cep kapaklarının ağızları ve omuz detayları işli olan bu modeller sezonun iddialı pardesü modelleri içinde bulunuyor. Çift düğmeli vizon rengi pardesü modelleri de kadınların severek giyecekleri pardesülerden oluşuyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Sefa Merve Yeni Sezon Kaban Modelleri başlıklı makalemizde kapitone kabanlar, kapsonlu kaban modelleri ve tesettur kaban modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git