Annah Hariri Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri 2016

Annah Hariri Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri 2016
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.700 kez okundu.

Annah Hariri yeni sezon koleksiyonunda daha çok çiçekli elbiselere yer vererek tesettürlü kadınların daha enerjik görünmelerini sağlayan elbiseler tasarlamış. A kesim etek türleri bileklere dek uzanan modelleri ve dar kalıp bel formlarıyla sizi çok daha şık gösterecek. Elbise modellerinde görülen çiçekler renkli ve canlı çiçek bahçelerini anımsatıyor. Koleksiyonda ayrıca önü düğmeli gömlek elbiselerde yer alıyor. Kareli gömlek elbiselerde önden ip bağlamalı modellerde mevcut. Pastel renkli çiçekli elbiselerde en çok kullanılan renklerden biride; bebek mavisi. Mavi üzerine tasarlanmış olan küçük beyaz çiçekler renkli ayakkabılarınızla oldukça uyumlu görünecek.

Elbise koleksiyonunda ayrıca etek uçları çiçeklerle bezeli olan tek renk elbise türleri de bulunuyor. Beyaz elbiselerin uç kısımlarında yer alan çiçek yoğunluğu üst kısma doğru gidildikçe kayboluyor. Çiçek geçişlerinin yer aldığı bazı elbise modelleri ise tamamen dar kalıplara sahip. Vücudunuz gayet formdaysa dar kalıp çiçekli elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Kareli elbiselerin yanı sıra; etnik desenli elbise modelleri de kadınların koleksiyonda severek alternatif seçeceği elbiseler arasında yer alıyor. Etnik desenli elbiselerde kırmızı, kahverengi ve sarının tonları kullanılarak elbise tasarımları yapılmıştır. Kruvaze elbise türleri içinde yandan kapamalı ve deri ile kenarına şerit geçirilen elbise türleri de yer alıyor. Beyaz elbiselere deri şerit olarak geçirilen bu tasarımlar son derece dinamik görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Sefamerve 2016 Yeni Sezon Tesettur Elbise Koleksiyonu başlıklı makalemizde jakarli elbise modelleri, tesettur elbise modelleri ve tesettur elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git