Alvina Tesettür Etekli Takim Modelleri Yeni Sezon 2016

Alvina Tesettür Etekli Takim Modelleri Yeni Sezon 2016
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.760 kez okundu.

Alvina giyim etekli takım modelleri tesettürlü kadınların sıklıkla giydikleri takım kıyafetler arasında yer almaktadır. Dar eteklerden meydana gelen bu takımlarda deri detaylar kumaşlarla birlikte kullanılır. Etek ceket takımlarında renkli ceketler ve düz renk etekler yer alır. Alvina tesettür giyimin etekli takım tasarımları içinde; üçlü takımlar yer almaktadır. Gömlek, ceket ve etek olarak üçlü halde satılan bu takımlarda kısa ve kruvaze ceketler kullanılır. Etekler diğer takımlardaki gibi dar değildir. Etekleri daha geniş kesim olan bu üçlü takımlarda beyaz gömlek tercih edilir.

Alvina tesettür giyim koleksiyonunda yer alan etekli takım modelleri içinde; yelek, gömlek ve etek tasarımlarından meydana gelen etekli takımlarda bulunmaktadır. Bu takımlarda yelekler desenli ve etek modelleri yine düz ve dar modellerden oluşur. Gömlek rengi olaraksa yine beyaz renk gömlekler kullanılır. Üçlü etek takımları içinde uzun kollu desenli ceketler ve yine siyah renk etekler ve gömleklerden oluşan takımlarda yer almaktadır. Desenli ceketlerde üçgen desenler sıklıkla kullanılır. Bu ceket türlerinde desenlerle deri detaylar bir arada harmanlanarak kullanılır. Üçlü takımlarda yer alan ceket modelleri kimi zaman devrik şal yaka ceketlerden oluşur. Önünde düğme yada fermuar gibi detaylar bulunmaz. Etek modelleri ise kareli etek modellerinden meydana gelir. Beyaz gömlek, şal yaka ceket ve kareli etek takımları en fazla tercih edilen üçlü etekli takım modelleri içindedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde En Güzel Etek Kombinleri Nasıl Yapılır 2016 başlıklı makalemizde tesettur etek gomlek kombin, tesettur etek kombinleri ve tesettur etek kombinleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git