Allday Tunik Modelleri ilkbahar Yaz Yeni Sezon 2016

Allday Tunik Modelleri ilkbahar Yaz Yeni Sezon 2016
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.400 kez okundu.

Allday tunik modelleri yeni sezonda çift renklerden oluşan tunik türleriyle öne çıkıyor. Tesettürlü kadınların severek kullandığı tuniklerde beden kısmı ile cep detayları farklı renklerde olan tunik modelleri öne çıkan tasarımlar içinde bulunuyor. Elbiseyi andıran tunik modelleri aynı zamanda omuz apoletli olarak bayanların üzerini süsleyecek. Haki renk elbise tarzı tunik modelleri pile detayları ile daha estetik görünmenize yardım edecek.

Kot tunik modelleri yine jean seven kadınlar arasında tutulan modellerden biri olacak. Sarmal desenlerden oluşan tuniklerde; etek uçlarında ve kol ağızlarında sarmal desenlere rastlamak mümkün. Pastel tonlar üzerine işlenen sarmal desenler tunikleri daha hareketli gösteriyor. Beli kuşaklı tunik modellerinde dikkat çekici renkler tunik modelinin daha fazla öne çıkmasını sağlayacak. Turuncu gibi renklerde kullanılan beli kuşaklı tunik modellerinden ziyade; bel kısmı pili detaylı tunik modelleri de bulunuyor.

Göğüs kısmı cep detaylı olan tuniklerde beli ince bağcık detaya sahip olan farklı ayrıntılarda mevcut. Düğmeli ceplere sahip olan tuniklerde yaz renkleri başarı ile kullanılmış. Elbise görünümüne sahip olan tunikler ön düğme detaylarla daha sportif bir havaya bürünmenizi sağlayacak. Kolay giyilip çıkarılabilen ön düğmeli tuniklerde yine farklı renk skalasına rastlamak mümkün. Etek kısmı büzgülü olan tunik modellerinde belde yer alan bapcıklar etek uçlarında bulunuyor. Balon etek görünümü verilen tunikler değişik bir stil için oldukça uygun.

 

Bir önceki yazımız olan Tozlu Giyim ilkbahar Yaz Yeni Sezon Tesettür Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde tesettur dar paca pantolon modelleri, tesettur pantolon modelleri ve tesettur pantolonlar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git