Aker Sport Şal Koleksiyonu Yeni Sezon 2016

Aker Sport Şal Koleksiyonu Yeni Sezon 2016
2 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.954 kez okundu.

Aker sport eşarp türleri değişik renk skalası ile kadınların tercihlerinde oldukça özgür davranmasını sağlıyor. Eşarp modellerinde kullanılan saçak detayları ve renk seçenekleri Aker eşarplarının daha estetik görünmesini sağlıyor. Eşarplarda görülen renkler oldukça canlı. Pastel renklerin ve koyu renk tonlarının kullanıldığı koleksiyonda, geometrik çiçekli eşarplara da yer verilmiş. Bu eşarplarda daha çok gri ve beyaz gibi renkler kullanılmış. Eşarp türlerinde ekose şallara da rastlamak mümkün. Bu eşarplarda renkler; siyah, kırmızı, mavi, yeşil ve sarı gibi renk tonlarından oluşuyor. Aynı zamanda bu şallar püskülleri ile birlikte oldukça şık görünüyor.

Aker sport eşarp türlerindeki tasarımlardan biride varaklı şal modelleri. Varaklı şallarda bir taraf son derece dikkat çekiciyken; diğer tarafta mat kumaştan elde ediliyor. Bu modelde de renk skalası oldukça geniş. On altı renk seçeneği ile varaklı şal modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Şal türlerinde püskülsüz düz şal tasarımları da mevcut. Yirmi sekiz renk seçeneğine sahip olan düz şallarda daha geniş ve yoğun renk yelpazesi mevcut. Sport eşarplardaki en büyük özellik hem renk olarak çok geniş olması hem de model olarak ayrıntılı şekillere yer verilmesi. Modelleri ve renkleri ile dikkat çekici olan sport şallara uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Yeni Sezon 2016 Tesettur Şal Koleksiyonu başlıklı makalemizde aker yeni sezon sal modelleri 2016, puantiyeli sal modelleri 2016 ve sifon sal modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git