Aker Pardesu & Ferace Koleksiyonu Yeni Sezon 2016

Aker Pardesu & Ferace Koleksiyonu Yeni Sezon 2016
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.330 kez okundu.

Aker pardesü ve ferace modellerinde daha çok koyu ve asil renkler kullanılarak tesettürlü kadınların daha şık olmaları amaçlanmış. Ferace modellerinde beli bağlı olan modellerin yanı sıra; gövde kısmı deri detaylı olan feraceler yer alıyor. Belli büzgülü olan modellerde ince kumaşlar kullanılarak feracelerin modeli daha da zenginleştirilmiş. Ferace tasarımlarının dışında görülen pardesülerde ise daha çok düğme detaylarına ve kemer detaylarına yer verilmiş. Fırfır detaylı olan pardesü modelleri ise daha çok açık renklerde tasarlanmış. Fırfır detaylarla birlikte pardesü tasarımları daha şık ve zarif görünüyor.

Aker pardesü türlerinde yakası broş detaylı pardesülerde yer alıyor. Siyah pardesülerde bulunan gold detaylı broşlar pardesüleri şık göstermek için dizayn edilmiş. Yandan düğmeli pardesüler ise daha çok lacivert gibi renkleri ile kadınların koyu renk kıyafet zevkine uygun bir alternatif oluyor. Yan taraf iple bağlı olan modellerde ise daha canlı renkler kullanılmış. İple bağlı olan tasarımlar son derece zarif. Koyu kahverengi pardesü modelleri ise daha çok omuz detaylı tasarımlarla birlikte kullanılmış. Omuz kısmında pileli detaylar bulunan pardesü modellerinde iki renk seçeneği yer alıyor. Siyah ve koyu kahverengi olan bu modeller pardesü seçeneklerinde daha fazla ayrıntı tercih eden kadınların severek kullanacakları modeller arasında yer alacak.

 

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Yeni Sezon 2016 Tesettur Şal Koleksiyonu başlıklı makalemizde aker yeni sezon sal modelleri 2016, puantiyeli sal modelleri 2016 ve sifon sal modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git