Aker Deri Çanta Modelleri Yeni Sezon 2016

Aker Deri Çanta Modelleri Yeni Sezon 2016
7 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.874 kez okundu.

Aker markasının çanta modelleri de diğer ürünleri kadar başarılı tasarımlardan oluşuyor. Çantalarda küçük çapraz modellerin yanı sıra klasik kısa saplı çanta türleri de yer alıyor. Çantalarda kullanılan yılan derisi detaylarda tasarımlara farklı bir görünüm kazandırıyor. Aker deri çanta tasarımlarında aynı zamanda sırt çantaları da bulunuyor. Siyah hakiki deri olan sırt çantalarının ağzı büzgülü modellerden meydana geliyor. Aker deri çantaları içinde kırmızı sapı zincirli olan çapraz çantalarda bulunuyor. Bu çanta modellerinde değişik renklerde mevcut. Dış kısmı kapitone olan çanta modellerinde krem rengi gibi farklı renkler kullanılmış. Bu çantalar daha çok yaz mevsimi için uygun.

Aker deri çanta tasarımları arasında yer alan çapraz çantalarda bordo ve yılan derisi tasarımlarda var. Zincir veya uzun deri askılardan meydana gelen bu çantaların fermuar detaylarında püsküllerde yer alıyor. Kutu çantalarda görülen bu ayrıntılarda ön kısmı tokalı olan çantalarda bulunuyor. Sap kısmı deri ve zincirden oluşan çantalarda ise dikdörtgen modeller kullanılmış. Siyah çantalarda daha çok çapraz süsler kullanılmış. Bu detaylar çantaların spor havasını daha da kuvvetlendirmiş. Çanta tasarımlarında bulunan ayrıntılardan biride; klasik çantalarda görülen fermuar detayları. Kalın formlu fermuar detayları klasik çantaların kalitesini artırarak kombinlerinizle uyum içinde kullanmanızı sağlıyor. Aker çanta koleksiyonu içinde; kırmızı, siyah ve krem rengi gibi çanta renklerine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Yeni Sezon Bayan Ayakkabı & Bot Modelleri 2016-17 başlıklı makalemizde ayakkabı modelleri, bot modelleri ve stiletto hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git