7 İklim Ferace Modelleri Yeni Sezon 2016

7 İklim Ferace Modelleri Yeni Sezon 2016
2 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 3.413 kez okundu.

Yedi iklim ferace türleri birçok ayrıntıya sahip ferace modellerinden meydana gelmektedir. Dantel, zırh detaylı, file detaylı ferace modelleri Yedi İklim ferace koleksiyonunda yer alan belli başlı ferace türlerindendir.

Koleksiyonda yer alan dantel detaylı ferace modelleri 219 liradan satışa sunuluyor. Beden ölçüsü olarak 36 bedenden 44 bedene kadar değişik beden ölçülerinde satılıyor. Dantel detaylı feracelerin yanı sıra; zırh detaylı feracelerde bulunuyor. Yakaları ve kol ağızları zırh detaylı olan feraceler ise 239 liradan satılıyor. Omuz kısımları dantel detaylardan meydana gelen ferace çeşitleri de yer alıyor. Omzu dantel detaylı feraceler ise; 220 liraya satılıyor.

Yedi İklim ferace çeşitleri arasında yaldız zırh detaylı feracelerde bulunuyor. Yaldız zırh detaylı feraceler kırmızı gibi dikkat çekici renklerden tasarlanmış. Bu ferace türleri de yine 219 liradan satılıyor. Diğer ferace modellerinde olduğu gibi bedenler 44 bedene kadar çıkıyor. Sepet örgülü ferace modellerinde daha çok lacivert gibi renkler kullanılmış. 269 liradan satılan sepet örgülü feraceler ise genç bayanların gözde ferace modellerinden biri olacak.

Gold işlemeli ferace modellerinde ise yaka kısımları çeşitli parlak işlemelerden oluşan tasarımlar yer alıyor. Taş detaylı feracelerde taş figürleri kol ağızlarında ve yakalarda yer alıyor. Fiyatları yine 239 liradan başlayıp artarak devam ediyor. Sırt kısmı asimetrik kumaşlı ve yarasa kollu ferace çeşitlerinde modeller sokak modasına uygun bir şekilde tasarlanmış. Bu tip feraceler ise 279 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Bir önceki yazımız olan Allday Ferace Modelleri ilkbahar Yaz Yeni Sezon 2016 başlıklı makalemizde kot ferace modelleri, yazlik ferace modelleri 2016 ve yazlik feraceler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git