2016 Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri Önerileri

2016 Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri Önerileri
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.095 kez okundu.

Tesettür gelinlikler yıldan yıla göre farklı modeller ve çizgilerden oluşan tasarımlarla tesettür gelinleri daha zarif hale getiriyor. Her ne kadar kapalı olan gelinlik modelleri daha sade görünse de çeşitli ayrıntılara dikkat edildiğinde kapalı gelinliklerin havası birden bire değişebiliyor.

Yeni sezon gelinlik modelleri yine uzun kolalrdan ve yakası kapalı modellerden meydana geliyor. Fakat üzerinde kullanılan işlemeler son derece elegan görünüyor. Kadınların çok sevdikleri ve sezonun hit ayrıntısı haline gelen dantel detaylar tesettürlü gelinlik modelleri üzerine aktarılmış. Kollarda ve gelinliğin beden kısmında kullanılan güpür ve dantel detayşar kadınların daha şık görünnesini sağlayacak. Tesettürlü gelinliklerde kullanılan dantel detayların üzerine küçük pullar yardımıyla göz alıcı bir tasarım sağlanmış. Gelinlik tercihinde sade olmak gibi bir şansınız yok. 2016 yılında tesettür gelinlikler son derece göz alıcı taş ve işleme modellerinden meydana geliyor. Baş kısmına takılan ve gelinlikle uyum halinde olan türbanlarda yine dantel yada taş işlemeleriyle düğün gününde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

2016 tesettür gelinlik modelleri arasında kabarık etekli gelinlik modelleri de bulunuyor. Kapalı olmanız kabarık gelinlik tercih etmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sizde bu yıl prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda elbise görğnğmlğ fakat baş kısmı son derece gösterişli olan gelinlik modelleri de popüler olacak. Etek kısmı gösterişli olan modellerde baş kısmı sade iken; baş kısmı gösterişli olan modellerde ise etek kısmı sade olan gelinlik modelleri trendler arasında yer alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git