2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Yeni Sezon

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri Yeni Sezon
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.821 kez okundu.

Yeni sezon ürünlerdeki değişiklik 2016 yılıyla birlikte gelinliklere de yansıdı. Gelinliklerde kullanılan desenler ve modeller 2016 gelinlerini daha romantik bir hale getirdi. Gelinliklerin etek uçlarında görülen güpür ve dantel detaylar tesettürlü gelinlikleri nostaljik bir hale getiriyor.

Tesettürlü gelinliklerde sıklıkla kullanılan ayrıntılardan biri de; kolarda ve göğüs kısmında yer alan taş işlemeler. Taş işlemeleri hareketlendiren dantel detaylar yeni yıl tesettürlü gelinlik modellerine değişik bir görsellik kazandırıyor. Tesettürlü gelinliklerin kullanmış oldukları gelinlik duvakları da yeni sezonda oldukça gösteşli tasarımlardan oluşuyor. Tasarımlar arasında yerlere kadar uzanmış olan duvak modelleri ilk dikkati çeken modeller içinde bulunuyor.

Gelinliklerde görülen bir diğer detayda büyük fiyonk detaylarından meydana gelen gelinlik süslemeleri. Belin arka kısmında yer alan büyük kurdela detaylar gelinlerin estetik duruşunu daha çok güçlendiren detaylar arasında yer alıyor. İnci düğmelerin birleşiminden meydana gelen gelinlik modelleri zarif gelinler için iyi bir tercih olacak.

Önde veya arkada inci düğmelerin kullanılmış olduğu gelinliklerde göze çarpan detaylardan biri de; omuz işlemeleri ve detayları. Omuzların daha dik göründüğü bu gelinliklerde omuz zincir detaylı gelinliklerde bulunuyor. Zincirlerin gelinlikleri süslediği bu modeller yeni sezonda gelinler arasında en çok kullanılan modellerden biri olacak.

Tesettür gelinliklerde kumaşların çiçek kabartmalardan yapıldığı gelinlik modelleri de yer alıyor. Zarif duruşunu korumak isteyen tesettürlü kadınlar için uygun olan bu gelinlik modellerinde prenses gelinlik türlerine sıklıkla rastlanacak. Eteği kabarık olan gelinlik türlerinde kullanılan çiçek kabartmalar romantik görünmek isteyen gelinleri düğüne iyi bir şekilde hazırlayacak.

Beli renkli kuşaklardan oluşan gelinlik modelleri de yeni sezonda farklı gelinlik arayışında olan gelinlerin göz bebeği modellerden biri olacak .Renkli kuşakları süsleyen el buketleri gelinlerin bahar havasında daha şık görünmelerini sağlayacak. Kır düğünü seçen gelinler renkli buket ve renkli kuşak detayını bir arada kullanmayı seçecekler. Renkleri gelinliğinde detay olarak kullanmayı seven gelin adayları ayakkabı renginde de daha renkli modelleri tercih edebilirler. Pembe ve kırmızı ayakkabı seçimi gelinlerin renkli ayakkabı arayışı için oldukça ideal.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Gelinlik Tasarımları Yeni Sezon 2016 Modelleri başlıklı makalemizde tesettur gelinlik modelleri 2016, tesettur gelinlik tasarimlari ve tesettur gelinlikler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git